O nás

Advokátska kancelária LD Legal, s.r.o. zmenila od 01.01.2021 svoje obchodné meno z pôvodného LG Legal, s.r.o. Zaoberáme sa poskytovaním komplexných právnych služieb pre občanov a podnikateľov najmä v oblasti občianskeho, obchodného, insolvenčného, rodinného, pracovného práva, práva duševného vlastníctva a práva k nehnuteľnostiam.

Advokátska kancelária LD Legal, s.r.o. sa snaží byť oporou pre svojich klientov v súdnych a iných sporoch, ako aj pri ochrane ich práv a záujmov, pričom svojím klientom garantuje individuálny prístup, nadštandardný a profesionálny servis, lojalitu, mlčanlivosť a diskrétnosť.

Prenechajte starosti s komplikovanou právnou úpravou na nás a koncentrujte sa na ekonomické a iné aspekty Vášho podnikania alebo inej činnosti.

Záleží nám na dobrých vzťahoch s klientmi a na zachovaní dlhodobej spolupráce založenej na vzájomnej dôvere.

Medzi našich klientov patria veľké medzinárodné spoločnosti, stredné a malé firmy, občianske združenia a fyzické osoby. So súhlasom klientov uvádzame v časti Referencie niektorých z klientov, ktorým advokátska kancelária LD Legal, s.r.o. poskytuje právne služby.

Naša advokátska kancelária bola zaradená medzi TOP 10 overovateľov vlastníckych väzieb v Registri partnerov verejného sektora. Prieskum zabezpečil Transparency International Slovensko (http://transparency.sk/sk/ako-dobrou-hodnotou-za-peniaze-je-protischrankovy-zakon/)

     
Mgr. Dušan Krošlák
Mgr. Dušan Krošlákadvokát, konateľ
JUDr. Lucia Krošláková
JUDr. Lucia Krošlákováadvokát, konateľ

Zostaňte s nami v spojení

Práva patria bdelým

Sme tu vždy pre vás, v dobrom aj v zlom, a preto nás neváhajte kontaktovať, ak si myslíte, že vaše práva boli porušené alebo potrebujete dosiahnuť spravodlivosť. Poskytujeme právne služby primárne v Bratislave, ale máme klientov z celého Slovenska. Pridajte sa aj vy k nám a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.
FaLang translation system by Faboba
SP
ÄŤ